Пікуй – традиція висотою 1408 м над рівнем моря

Цей рік я почала з цікавої ідеї, фіксувати привселюдно свої «вперше». Чому?! Просто собі так вирішила, вигадала власну традицію. Сьогодні я зрозуміла, що хочу розширення цієї наче банальної ідеї. Мої вперше не мусять полягати тільки в чомусь грандіозному, це можуть бути прості і примітивні речі, на які в буденному житті просто не звертаєш уваги. Ритм життя, метушня, побутові складові щоденності, буденні вирішення плинних запитань, обов’язки і обіцянки.

Вчора я здійснила в мега класній команді К2 сходження на г.Пікуй, найвищу вершину Львівської області. В них це традиція тривалістю 23 роки… Ні, для мене це було не вперше, а втретє. Тоді до чого ж тут “мої вперше”…

Можна і треба кайфувати від дрібниць. Пікуй, це вершина, яка відкрила для мене зимові сходження. Вершина, яка пустила мене не одразу,а лише з третього разу. Може загартовувала або вимагала доказу, що я дійсно ХОЧУ!IMG_6112З першого ж разу поряд були найрідніші, і так воно є кожного разу, і так воно буде кожного разу. Як мінімум хочу в то вірити ). Рідні мої, ви знаєте про кого я! Цього року ще було поряд купа друзів, яких давно не бачила, нових знайомих, які тепер будуть в моєму житті і просто дуже класних і позитивних людей.

20170219_153335

Пікуй цього разу подивував теплим сонечком на підйомі, пухким снігом, що розлітався під ногами як цукрова пудра, крок за кроком, і навіть не дуже шквальним вітром на вершині. В той день гора нас не тільки пустила, вона нас любила!

IMG_6113

Для тих, хто вперше вирішить пройти стежкою до вершини, не треба легковажити, чи то 2000 м чи то 1406 не має значення, це гори! Зі старту маємо тест-драйв на витривалість, пійдйом з досить різким набором висоти через лісок. Згодом буде можливість трошки віддихатися і відновитися, йдучи досить пологою стежкою і неймовірними панорамами навколо. Набираємося сил і далі знову фінальний затяжний підйом до вершини.

20170219_122014

Традиційно даруємо вершині Гімн України, робимо фото знову і знову фото. Невеличкий перекус і підкріплення сил для спуску, який зазвичай є веселішим. Ось і річка, дорога через село і смачний фініш. Для охочих є захована місцина для освіження цілющою водою гірської річки, після якої кожен міліметр тіла наповнює легкість і виростають крила!

IMG_6110

А ще є там файний Газда Місько, що має найкращу гурку, печену картопельку з салом, бринзу, наливки і узвар! Всі вони завжди нас там чекають і ми всі разом насолоджуємося смаком гір і просто класною розмовою. І кожного разу так шкода що цей день скінчився…

20170219_145607

Якщо ще читаєте, то я знаю ваші думки – ну і де ж тут то її “вперше”… Воно було, і цього разу було, але зовсім інакше і незвичне. Я вперше йшла на Пікуй і насолоджувалася, кожним кроком і кожним рівним подихом при підйомі.

Як завжди я йшла “в хвості”, разом із замикаючими, але не тому, що я не могла йти швидше, бо не мала чим дихати, серце вискакувало з грудей і в голові бухав цілий оркестр бубнів. Не тому що я безсила, закостеніла дівчина-жіночка, що рухається тільки щоб перейти з офісу додому і навпаки.

В мене було купа сили, навіть бігти, якщо треба. Але я просто йшла так як мені хотілося в даний момент, а не так як диктував мені мій гнилий організм. Було класно йти і жартувати з хлопцями, що замикали, розмовляти з тими кого давно не бачила і навіть жувати яблуко в підйом. І то було в кайф!.

IMG_6124

Тому, друзі, знущання над своїм організмом у вигляді фізичних навантажень дають можливість насолоджуватися ось такими моментами в житті. Хоча часом доводиться переборювати лінь або втому, свої миті слабкості і непереборне бажання пожаліти себе.

Днями прочитала цікаву статтю, де 67-річний канадський каноїст сказав цікаву і дуже просту річ: “Жити – означає робити щось, а не дивитися як це роблять інші. Тому продовжуйте гребти, продовжуйте підійматися в гори, кататися на лижах або робити будь що, що ви робите. Щоб продовжити йти вперед, треба йти вперед. Якщо ти рухаєшся, ти зможеш рухатися далі. Якщо ти здаєшся и йдеш, тобі буде дуже тяжко повернутися в стрій”. Never give up!

2 thoughts on “Пікуй – традиція висотою 1408 м над рівнем моря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *